לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/26-שליחת-sms-שיווקי-אישי): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

שליחת SMS שיווקי אישי

הגדלת האפקטיביות – על ידי דיוור SMS אישי

כל אחד מאיתנו מוצף היום בהודעות SMS שיווקיות החל מהמוסכניק שלו עד קבלת מבצעים שיווקיים מרשתותגדולות, מחברות אשראי, בנקים ועוד.

אתה בעל עסק שרוצה לשווק את המוצרים שלך באמצעות הפצת הודעות SMS ללקוחותיך הקיימים או לחדשים?

אתה צודק, זו אכן דרך יעילה ואפקטיבית, השאלה היא כיצד להבליט ולייחד את המסר שלך בפני לקוחותיך ולקבל את מירב האפקטיביות מהSMS השיווקי שלך? איך למשוך מיידית את תשומת ליבו של הלקוח שלך? הדרך הפשוטה והקלה ביותר למשוך את תשומת הלב של הלקוח למסר שלך, הוא להשתמש בשמו – הוכח שהסיכוי גבוה יותר שלקוח יפתח ויקרא הודעה שמכילה את שמו.

מסר אישי לכל לקוח

הנסיון מוכיח כי הוספת שם הלקוח הקיים או הפוטנציאלי בהודעה הנשלחת אליו – מגדילה משמעותית את הצלחת הקמפיין שלך, קודם כל עצם העובדה שאחוז ההתייחסות להודעת הסמס עולה כאשר לקוח רואה הודעה עם השם שלו...

שיווק אישי מעניק ללקוח שלך תחושה של יחס אישי מהעסק שלך, גם במצב של שיווק המוני, וגורם לו להעריך יותר את פנייתך אליו ולהרגיש כאילו ההודעה שלך נשלחה אליו, ורק אליו.

הפרסונליזציה של ההודעות מסייעת לך גם למקד את המסר השיווקי כך שיתאים בדיוק לכל לקוח, על מנת להגביר משמעותית את האפקטיביות של הודעת הסמס שלך אליו.

דיוור אישי דינאמי

דיוור אישי דינאמי באמצעות מערכת הדיוור שלנו, מאפשר לך לשלוח בקלות הודעת סמס אחת למספר נמענים גדול בו זמנית, כאשר כל אחד מהם מקבל הודעה עם שמו כאילו נשלחה אליו הודעה אישית עבורו. אין צורך להקליד כל שם ושם של נמען אליו נשלח הדיוור – את העבודה הקשה והארוכה הזו מחליפה המערכת הדיוור המתקדמת שלנו. תוך דקות כל הדיוור שללך יישלח באופן אישי עם שם הנמען או כל תוכן אחר המותאם אישית ללקוחותיך.

באפשרותך לנסח הודעות מותאמות אישית שממוענות ישירות ללקוחותיך מתוך רשימת התפוצה שלך, עם מידע ספציפי ורלוונטי לכל אחד מהם, כמו פנייה לנמען בשמו הפרטי בתחילת ההודעה, ציון עיר או כתובת מגורים, סכום חוב או נקודות זיכוי, תאריך מיוחד, הוספה בתוכן ההודעה לכל נמען את שם הסניף בו הוא רוכש בדרך כלל, ועוד.

כך יוכלו לקוחותיך לקבל הודעה אישית כמו "שלום משה, אנו מאחלים לך חג שמח ומזכירים לך שהמבצע שלנו ללקוחות VIP מסתיים היום ב-22:00", או "גברת כהן היקרה, בהמשך לרכישתך האחרונה מיום 2.3.11, נצברו לרשותך 234 כוכבים המקנים לך הטבה ברכישתך הבאה בסניף ירושלים", וכיו"ב.

אז בוא וצור את הקמפיין השיווקי האישי שלך – עם שלל פרטים שיתרמו להצלחה המיידית של המסר השיווקי שלך!

כנס למאמרים המסבירים איך מערכת הודעות SMS לעסקים של עופריקס תעזור לך לקדם את העסק שלך.

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: