לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/29-קמפיין-סלולרי-קחו-5-עצות-לדיוור-שבאמת-יעבוד): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

קמפיין סלולרי? קחו 5 עצות לדיוור שבאמת יעבוד

כולנו מקבלים הודעות SMS מחברות רבות במשק, ואנחנו מניחים שלכולם זה עובד, כלומר כל החברות הללו ששולחות את ההודעות הכתובות לסלולרי שלנו גם משיגות עסקאות רבות ומרוויחות מהמהלך השיווקי הזה, אז זהו, שלא תמיד...

וגם אם כן, ההכנסה לא תמיד במקסימום האפשרי, הכלי השיווקי דיוור SMS הוא כלי עדין מאד וצריך להשתמש בו בחכמה, אחרת הוא יהיה בעוכרנו ויגרום ללקוחות לכעוס על ה-SMS הלא רלוונטי, זה שהגיע בשעה לא נוחה, שהגיע בלשון נקבה ואנחנו בכלל גברים ועוד.

לכן במאמר זה ניתן לכם עשר עצות של עשה ואל תעשה בשליחת הודעות SMS ללקוחותיך הקיימים והחדשים (גם לגבי זה יש עצה....)

אז נתחיל:

 1. יום ושעת משלוח הסמסים:

  נושא חשוב מאד, שיכול להיות ההבדל בין מחיקה מיידית של ההודעה לבין תגובה מהירה באמצעות שיחה אליכם לעסק, שימו לב, להלן השעות שבדרך כלל אנשים פנויים לקבל מסר שיווקי: בשעות הבוקר, אנשים עסוקים בהתארגנות לעבודה ו/או להכין את הילדים למוסדות החינוך, לכן זהו זמן גרוע, מלבד יום שישי שזה יום סידורים אז שעות הבוקר ביום שישי הן שעות מעולות, ביום חול עדיף בשעות הצהריים: 12:00-14:00 זה הזמן שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם בהפסקת הצהריים ופנויים לדברי הפנאי שלהם ואם יקבלו קופון לבגד חדש יש סיכוי שיתקשרו, יבררו ויקבעו להגיע בשעות הערב, זה מוביל אותנו לשעות הכי טובות, שאנשים יוצאים מהעבודה, החל משעה 17:00 עד שעה 19:00, לא יאוחר משבע בערב שכן אז הם בבית רוצים לנוח.... לראות חדשות, להתעסק עם הילדים וכו. אז לסיכום: ימי חול שעות 12-14 ימי שישי 9-11

 2. מסר אישי:

  במאמרים קודמים התייחסנו רבות לנושא המסר האישי, נבהיר ונדגיש שחשוב מאד לפנות ללקוח בשמו, במידה ויש לנו אותו, וזה חשוב כפליים בשליחת הודעות SMS ללקוחות קיימים, לקוחות אלו רוצים להרגיש חשובים אצלכם, לדעת שאתם יודעים את שמם, שאתם מכירים אותם ושאתם פונים אליהם אישית, אפילו היינו ממליצים להוסיף את העובדה שהם לקוחות VIP לקוחות מועדון חשובים ולכן הם יקבלו הנחה, תחושת החשיבות הזו מזרזת את הקנייה.

 3. מסר קצר וקולע:

  ללקוחות שלכם אין זמן לקרוא הודעות ארוכות, לרוב נמצא אותם בהפסקת הצהריים שלהם או בשעות המנוחה, הם אמנם ישמחו לקבל קופון למוצר או שירות שמעניין אותם, אבל בלי סיפורים מיותרים, את זה הם יוכלו לקבל בחנות, לכן מסר קצר כגון: "נטלי היקרה, כנסי לטופ-שופ וקבלי הנחה 30% על הג'ינסים החדשים שלנו" שימו לב שבהודעה קצרה גם פנינו אליה אישית, גם כתבנו את שם החנות שלנו, הודענו על מבצע וכן על כך שהגיעו ג'ינסים חדשים, וכל זאת בהודעה לא מעייפת ופשוטה.

 4. המספר השולח:

  מערכת הודעות ה-SMS של חברת עופריקס מצטיינת בכלי שמאפשר לכם לקבוע מה יהיה מספר השולח, כלומר תוכלו להגדיר שמקבלי הסמסים יראו את מספר העסק שלכם, כך כאשר הם יקבלו SMS עם מבצע כמו בסעיף הקודם, הם יוכלו בלחיצה אחת לחייג אליכם, להתעניין לגבי המבצע ואולי אף להזמין כבר טלפונית ולהגיע לאסוף בהמשך, חשוב להיערך לזה על מנת באמת לבצע מכירות, אתם חברה אם אנשי מכירות? תשקלו לשים את הסלולרי של איש המכירות הכי זמין שלכם.

 5. דף נחיתה סלולרי:

  כלי חדש של חברת עופריקס יאפשר לכם להוסיף להודעת ה-SMS קישור לדף נחיתה סלולרי, זה דף אינטרנט מותאם סלולר, כלומר קישור שיפתח אצל הלקוח את דפדפן האינטרנט ויציג לו אתר אינטרנט שמותאם בדיוק לגודל הסלולרי אותו הוא מחזיק, והאתר יכיל מה שתרצו... תמונה של המוצר, תיאור, כפתור לחיוג מהיר, ניווט לבית העסק באמצעות אפליקציית הWAZE קישור לדף הפייסבוק של העסק ועוד, זה כלי שמראה חדשנות של העסק ועשוי להגדיל את הפניות על ידי כך שתציגו באופן ברור ויפה את המוצרים שלכם בדף הסלולרי.

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: