לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/30-איך-בונים-אסטרטגיה-שיווקית-מוצלחת-לעסק): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

איך בונים אסטרטגיה שיווקית מוצלחת לעסק?

פתרונות תקשורת לעסקים פתרונות תקשורת לעסקים

בעולם המודרני שאנחנו חיים בו, בעידן המידע האינסופי, הלא הוא עידן הרשתות החברתיות, יודע כל בעל עסק שלא די במוצר מנצח או בשירות אקסקלוסיבי כדי להצליח ובגדול בעולם העסקים.

ישנן כל כך הרבה דוגמאות מההיסטוריה בהן עסקים עם מוצר בינוני הצליחו בצורה יוצאת דופן הודות לאסטרטגיית שיווק מוצלחת בעוד עסקים אחרים עם מוצרים מוצלחים יותר, נעלמו לתהומות הנשייה. בין הטעויות שעשו עסקים נשכחים אלו הייתה הטעות הגדולה מכולן, הם הסתמכו על המוצר שלהם יתר על המידה ולא השקיעו בבניית אסטרטגיית שיווק נכונה.

אז נכון, אסטרטגיית שיווק מוצלחת היא לא עניין של מה בכך ומן הסתם קצרה היריעה מלתאר את כל התורה כולה. במידה ואתם מעוניינים לבנות אסטרטגיית שיווק מוצלחת, ההמלצה היא לפנות למומחים לדבר לעזרה. עם זאת, הכנו לכם רשימה בת מספר נקודות חשובות ובסיסיות בכל הנוגע לבניית אסטרטגיית שיווק מוצלחת לעסק.

הגדירו את קהל היעד שלכם

רוב הסיכויים שכבר שאלו אתכם לא אחת עבור מי מיועד השירות או המוצר שלכם. לפני שאתם ממהרים לענות את התשובה הבנאלית: "עבור כולם", חכו רגע, נשמו עמוק וחשבו על כך שוב. נסו לאפיין את הצרכן הממוצע שלכם, את הלקוח הפוטנציאלי. לפני שתגדירו לעצמכם היטב למי אתם מעוניינים לפנות, לא תוכלו לפנות אליו. זהו הכלל הראשון בכל תחום השיווק. דעו למי אתם מעוניינים לפנות ורק אז החלו לחשוב כיצד אתם מגיעים אליו. זו הסיבה שכל כך הרבה קמפיינים פרסומיים חוטאים למטרה שלהם, כיוון שקהל היעד המקורי שלהם פשוט לא היה בסביבה או שהמסר לא דיבר בשפה של קהל היעד.

התחברו לתקופה בה אנחנו חיים

אחד הדברים החשובים ביותר בתחום אסטרטגיה שיווקית הוא הנוכחות הרשתית. עסק מודרני לא יכול להתקיים בלי אתר אינטרנט, על כך אין צורך להכביר במילים, אבל כיום עסק לא יכול להתקיים גם בלי אפליקציה סלולרית. כאשר אתם מעצבים את האפליקציה שלכם, עליכם לדאוג לכך שהיא לא תהווה רק עוד ערוץ תקשורת ללקוחות שלכם אלא שיהיה לה גם ערך מוסף, סיבה מיוחדת לשמה יורידו אותה. לעתים מדובר על צ'ופר, לעתים על שעשוע מיוחד ולעתים מדובר פשוט על מבצעים או הנחות שמוענקים רק לאלו שהורידו אותה ועשו בה שימוש כלשהו.

גרמו לחיבור רגשי

אחת הדרכים המבריקות ביותר באמצעותן הפכו את הטלפונים החכמים המודרניים למכשירים אהובים כל כך ברמה הרגשית היא על ידי כך שנוצר הצורך ללטף אותם כאשר משתמשים בהם. אותו ליטוף אקראי של המסך הפך את המכשיר באופן אוטומטי ממכונה חסרת חיים לכמעט בעל חי. זאת משום שאנחנו מלטפים בדרך כלל רק יצורים נושמים שאנחנו אוהבים. במחי פעולת ליטוף קטנה הצליחו מתכנני המכשירים החכמים האלו להפוך חפץ דומם ליצור חי ואותנו, למכורים אמיתיים. באופן טבעי אסטרטגיית השיווק של הטלפונים החכמים בנויה רבות על אותם אלמנטים רגשיים של מגע וחבה למכשירים. כאשר הלקוח יזדהה עם המוצר שלכם וייקשר אליו רגשית, ההצלחה שלו כבר מובטחת.

מאמרים נוספים מבית עופריקס פתרונות תקשורת לעסקים: « אתר סלולארי שליחת SMS שיווקי אישי »

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: