לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/32-למה-לשלוח-ניוזלטר-עסקי): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

למה לשלוח ניוזלטר עסקי?

עם כל הרשתות החברתיות הצצות ברשת חדשות לבקרים והשיפורים מרחיקי הלכת שחלו במנועי החיפוש כגון גוגל, מפתיע לגלות שאמצעי השיווק המסורתיים ובראשם ניוזלטרים עדיין פופולאריים ואפקטיביים מתמיד. הסיבה לכך היא שלניוזלטרים עדיין יש מספר יתרונות בולטים הייחודים להם וכנראה יישארו כאלו גם בזמן הקרוב:

ערוץ תקשורת ישיר

הניוזלטר מהווה ערוץ תקשורת ישיר ביניכם ובין הלקוח שמקבל את המסרים שלכם באופן פסיבי כל פעם כשהוא בודק את תיבת הדואר האלקטרוני שלו : הוא רואה בדיוק אל מול איזה עסק הוא עומד ויותר מכך, מבין שאתם עדיין מתחדשים ומתעדכנים בתכנים ומבצעים חדשים. לפיכך, הניוזלטר היא עדיין הדרך הטובה ביותר לשימור של לקוחות קיימים, פעולה שהיא בדרך כלל קלה יותר מגיוס לקוחות חדשים.

כלי ליצירת אמון ותחושת ביטחון

מכיוון שהלקוח כבר מכיר אתכם, הסיכוי שהוא ייקנה דווקא מכם עקב פרסום או קופון שנשלחו אליו דרך הניוזלטר, גדולים יותר מהסיכוי שיקנה דרך אתר שהוא נכנס אליו לראשונה. מעבר לכך, מכיוון שהניוזלטר נשלח על בסיס שבועי או חודשי, הרי שהוא יוצר מול הלקוח מערכת יחסים לטווח ארוך שנבנית באופן איטי אך בטוח, כך שהוא פתוח יותר לקלוט את המסרים השיווקים שלכם.

כלי להגדלת נפח האתר שלכם

את התכנים אותם אתם יוצרים עבור הניוזלטר, תוכלו בשלב מאוחר יותר לעבד מחדש ולהרחיב עבור אתר האינטרנט עצמו ובכך להגדיל את הנפח שלו. יתרה מכך, תוכלו לשלב בטקסט תגובות חיוביות או רשמים שקיבלתם בתגובה לניוזלטר, וכך להפוך אותו למושך יותר באמצעות עדויות והמלצות אותנטיות.

עלויות

על מנת לשלוח ניוזלטר על בסיס קבוע, כל מה שצריך הוא להצטייד בתוכנה מתאימה או אפילו בסקריפט פשוט יותר הנמצא על השרת של אתר האינטרנט שלכם. לעומת זאת, פרסום באמצעים אחרים כגון רשתות חברתיות, מנועי חיפוש (קידום אתרים אורגני וממומן) או אפילו אמצעי תקשורת המוניים, עולה הרבה יותר וגוזל מכם גם זמן רב. אין הדבר אומר חס וחלילה שצריך לוותר לחלוטין על גיוס לקוחות חדשים, אלא שלעיתים יש לבחון שוב את הוצאות השיווק ובמידת הצורך לשנות את סדר העדיפויות...

מאמרים נוספים מבית עופריקס פתרונות תקשורת לעסקים: « בניית דף נחיתה סלולרי חשיבות דף נחיתה לקידום מכירות »

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: