לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/33-בניית-דף-נחיתה-סלולרי): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

בניית דף נחיתה סלולרי

ממש כפי שהשתלטותם של הטלפונים החכמים על שוק הסלולאר שינתה את האופן בו אנחנו מתייחסים אל בניית אתרי אינטרנט ייעודים, כך היא גם עתידה להשפיע על האופן בו אנחנו משתמשים באמצעי השיווק הדיגיטאליים על מנת להגיע אל הלקוחות שלנו.

המגבלה העיקרית העומדת כיום בפני המפרסמים היא שטח המסך הקטן של הסמארטפון שהוא בדרך כלל כרבע מגודלו של מסך מחשב רגיל או אפילו פחות מכך. מסיבה זו, פרסום באמצעות באנרים או מודעות טקסט שהוא אפקטיבי מאוד במחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, עדיין מדשדש מאחור בסלולאר ואחוזי הלחיצות הם נמוכים יחסית. לעומת זאת, בניית דף נחיתה סלולרי בו כל שטח המסך מוקדש למען מטרה אחת הוא הגיוני יותר וגם התוצאות מדברות בעד עצמן. נשאלת השאלה כיצד עושים זאת נכון?

התמקדות באלמנטים ויזואליים ולחיצים

מרבית האנשים הנחשפים לראשונה לעמוד נחיתה כלשהו, יתמקדו קודם כל באמצעים ויזואליים ולא בטקסט, והדבר נכון פי כמה וכמה כאשר מדובר על דף נחיתה סלולרי בו גודל הטקסט הוא בדרך כלל קטן יחסית. מסיבה זו, חשוב להדגיש את האלמנטים הויזואליים ולוודא כי הם יופיעו באופן בולט גם מבלי שהמשתמש יצטרך לגלול את המסך למטה.

שנית, חלק גדול מהסמארטפונים מסוגלים לזהות מספר טלפון ולשלוח אותם ישירות אל החייגן של הטלפון על מנת ליזום שיחה ברגע שלוחצים עליהם. מסיבה זו, גם את מספר הטלפון רצוי להדגיש כבר בתחילת הדף. לעומת זאת, אלמנטים כמו טפסים בהם קל יחסית להשתמש במחשב עם מקלדת מלאה, הם מאוד לא נוחים לשימוש כשהמשתמש מוגבל למקלדת וירטואלית זעירה, ולכן ניתן לוותר עליהם לחלוטין או להתייחס אליהם כאלמנט משני.

זהירות מפני כלים אוטומטים

חברות מסוימות בשוק ואפילו גוגל עצמה מציעות כלים אוטומטים שממירים דפי נחיתה רגילים לדפי נחיתה סלולריים. למרות שכלים אלו טובים אולי למצבים בהם עוד לא ביצעתם את המעבר המלא מדף נחיתה רגיל לדף נחיתה ייעודי לסלולאר, מוטב לא להשתמש בהם באופן קבוע מכיוון שהם מתבססים לרוב על דחיסה וכיווץ של הדף שגורמים לו להיראות לא אסתטי או על השמטה של אלמנטים מסוימים שמותירים בדף חללים ריקים.

מאמרים נוספים מבית עופריקס פתרונות תקשורת לעסקים: למה לשלוח ניוזלטר עסקי? »

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: