לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/24-איתור-שם-וכתובת-לפי-מספר-טלפון): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

איתור שם וכתובת לפי מספר טלפון

שימו לב: חיפוש שם לפי מספר טלפון ניתן למצוא אך ורק באתר הבא: http://phoneindex.co.il

 

קיבלתם שיחת טלפון שלא נענתה ממספר טלפון שאתם לא מכירים, ואתם רוצים לדעת פרטים, כולל שם וכתובת של מי שחיפש אתכם לפני שאתם מתקשרים אליו בחזרה? רוצים לבצע חיפוש שם לפי מספר טלפון או איתור כתובת דואר על פי מספר פלאפון?

איתור אנשים, כולל חיפוש שם ואיתור כתובת דואר לפי מספר טלפון מעולם לא היה פשוט יותר.

שירות phone index החדש יעזור לכם לבצע בלחיצת כפתור חיפוש כתובת לפי מספר טלפון נייד או נייח, ולאתר אותו באמצעות מפה אינטראקטיבית.

מדובר בשירות פרטי, שאיננו קשור או שייך ל 144, ומכיל מאגר של מספרי טלפון של כל המפעילים הסלולריים והנייחים בישראל ופרטי בעליהם, כולל עסקים ואנשים פרטיים. באמצעות השירות תוכלו בקלות לבצע איתור כתובת או איתור שם לפי מספר טלפון בלבד של המנוי שבידיכם.

שירות phone index מאפשר לכם לבצע חיפוש הפוך – להקליד בשדה החיפוש מספר טלפון של כל אחד מהמפעילים הסלולריים בישראל או טלפון נייח, ולקבל מייד את הפרטים של הבעלים הרשום של הקו.

שירות phone index יציג בפניכם אך ורק מידע שהתקבל ממאגרי מידע המצויים באופן חופשי באינטרנט, וימסור לכם אך ורק פרטים שבעלי מספרי טלפון בחרו והסכימו לפרסמם באינטרנט, ויתכן שאינם מלאים, שלמים או עדכניים.

לכניסה לאתר  phone index לחצו - http://phoneindex.co.il/

 

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

מאמרים נוספים מבית עופריקס פתרונות תקשורת לעסקים: « חשיבות דף נחיתה לקידום מכירות אתר סלולארי »

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: