עופריקס פתרונות תקשורת לעסקים

חברת עופריקס פועלת משנת 2003 ועוסקת במתן פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים.

החברה משרתת אלפי חברות, גופים, ארגונים ומוסדות בארץ ובעולם.

פתרונות התקשורת, בסלולר ובאינטרנט אותם מציעה עופריקס מתאפיינים בפשטות השימוש במקביל לפיתוח הכלים המתקדמים ביותר.

החברה עוסקת כל הזמן בפיתוח ובשיפור מערכות וכלים לשימוש עסקים ומוסדות, על מנת להתאים לכל לקוח את הכלים המתאימים לו ביותר.

כיצד המוצרים שלנו יכולים לעזור לכם?

פתרונות התקשורת של עופריקס מאפשרים לכם כבעלי עסקים לשמור על קשר עם לקוחותיכם, להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם, לערוך סקרים בין לקוחותיכם, ולקדם את מערך שירות הלקוחות שלכם, על מנת להקנות לעסק שלכם ערך מוסף משמעותי מול המתחרים, וכל זאת באמצעות המכשיר הכי נפוץ בעולם ובארץ: הטלפון הסלולרי.

כמו כן, באופן פשוט, קל ובעלויות נמוכות, פתרונות התקשורת שלנו מסייעים לכם להגדיל את היקף המכירות בעסק, ליידע את לקוחותיכם על מבצעים ועדכונים על העסק שלכם, ולהעביר ללקוחותיכם את התחושה שאתם שם ואכפת לכם מדעתם.

מגוון פתרונות התקשורת המוצעים

בין פתרונות התקשורת המתקדמים המגוונים שמציעה לכם חברת עופריקס:

 • – שירות דיוור הודעות כתובות (SMS):
  מערכת דיוור SMS מהמתקדמות בעולם, ועם זאת ידידותית מאד למשתמש. מערכת אינטרנטית מאובטחת, ללא צורך בהתקנת תוכנה. באמצעות מערכת זו תוכלו לשלוח הודעות SMS בהיקפים קטנים וגדולים למנויי כל חברות הסלולר בארץ (וגם בעולם), לתזמן את ההודעות לשליחה מאוחרת, לשלוח הודעות במועדים חוזרים קבועים, להזין ולשלוח הודעות למספרי טלפון לפי קבוצות, ועוד.
 • – בניית דף נחיתה סלולרי:
  באפשרותך לבנות בעצמך בקלות אתר סלולרי יעודי שיאפשר לעסק שלך להציג את המידע השיווקי שלך באופן ידידותי וויזואלי ללקוחות שלך הגולשים בסמארטפון, לעודד אותם ליצור קשר, להשאיר פרטים, לבצע רכישה, להצטרף למועדון לקוחות, ועוד. באפשרותך להפנות את לקוחותיך לדף זה במגוון אמצעים, כגון באמצעות קישור פשוט בתוך הודעת סמס קצרה, או סריקת QR code שיופיע בפרסומים של העסק שלך.
 • – בניית אתר סלולרי
  בעופריקס צוות מקצועי בעל נסיון רב שיבנה עבורכם אתר סלולרי, שיתאים את אתר האינטרנט שלכם כך שגם מי שגולש במכשיר סלולרי או טאבלט יוכל לראות אותו בצורה ידידותית וייחודית. אתר סלולרי יגדיל משמעותית את התנועה אצלכם באתר ואת החשיפה לשירותים ולמוצרים שלכם, וימנע מכם לאבד מאות ואלפי לקוחות פוטנציאליים שגולשים מהסלולרי שלהם.
 • – פתרונות תוכן קולי
  חברתנו מציעה מגוון פתרונות תקשורת אינטראקטיביים המהווים פלטפורמה למגוון שימושים שיווקים, לרבות שירותי הודעות קוליות יוצאות להפצת המסר השיווקי שלכם, מערכת שיחות נכנסות אינטראקטיבית, שירות שיחות נכנסות מנוהלות המאפשרות לשמור הודעות ולשלוח אותן למייל אוטומטית, מערכת שירות לקוחות אוטומטית, ביצוע סקרים, ועוד.
 • – בניית דף נחיתה רגיל
  הצוות המקצועי שלנו בעופריקס יאפיין, יעצב ויבנה עבורכם דף נחיתה ממוקד וקולע, שיעזור לך לעניין את הגולשים במוצר שלך, להניע אותם לפעולה מיידית באופן אופטימלי. עמוד הנחיתה האיכותי שנבנה בשבילכם יבטיח לכם אחוזי המרה גבוהים והצלחת הקמפיין שלכם.
 • – שירות דיוור מיילים/ניוזלטרים אלקטרוניים:
  מערכת מתקדמת וידידותית לשליחת דואר אלקטרוני המאפשרת לכם לשלוח ניוזלטרים אלקטרוניים ומיילים לרשימות תפוצה גדולות. באפשרותכם לעצב בעצמכם בפשטות ובקלות ולשלוח ללקוחותיכם ניוזלטרים גרפיים אטרקטיביים לקידום העסק שלכם עם הנעה לפעולה וכלי דיווח ומעקב מגוונים.

 

שירות אישי ומקצועי

אנו בעופריקס לא מציעים רק מוצרי מדף איכותיים. צוות הפיתוח של עופריקס מיומן בתפירה אישית לכל לקוח של הפתרון המושלם והייחודי לו, כך שאם אתם זקוקים לפתרון תקשורת שאינו מוצע באתר, נשמח לעמוד לשירותכם וליצור יחדיו מוצר שיתאים בדיוק לצרכיכם.

בנוסף, לאורך הדרך יסייע לכם צוות שירות הלקוחות שלנו, שיעזור לכם בכל שאלה או בקשה בנוגע לשימוש במערכות, וייתן לכם מענה מידי אדיב ומקצועי.

כל הפתרונות של עופריקס מאופיינים בקלות, פשטות וידידותיות למשתמש ועם זאת בעלי גמישות ועוצמה מרבית.

לקבלת פרטים נוספים פנו לשירות לקוחות או השאירו פרטים בדף צור קשר