מערכת דיוור אלקטרוני

מערכת דיוור מיילים

עופריקס – מערכת דיוור מיילים

רוצים להגיע במהירות ובקלות ללקוחות שלכם, לחזק את הקשר עימם, לעדכן אותם במבצעים, אירועים וחדשות מהעסק שלכם, או לשלוח להם קופון ליום הולדתם? מעוניינים להקים מועדון לקוחות ולשמור על קשר צמוד איתם באופן מתקדם, פשוט ויעיל?

חברת עופריקס תקשורת, המספקת מערכת שליחת הודעות SMS מהמחשב, משיקה עכשיו מערכת חדשה לדיוור מיילים (או ניוזלטרים), הכוללת מגוון תכונות חדשניות שנועדו לאפשר לכם ליצור, לדוור ולנהל באופן פשוט ויעיל קמפיינים אפקטיביים בדואר אלקטרוני, לשלוח אלפי מיילים תוך דקות, לנתח נתונים ולנהל את מועדון הלקוחות שלכם בחוכמה.

מערכת הדיוור של עופריקס תאפשר לכם שליחת הודעות לרשימת תפוצה גדולה, באופן מהיר ופשוט, לנהל באופן עצמאי וקל את רשימות התפוצה שלכם ואת מועדון הלקוחות שלכם, להוסיף ולהסיר נרשמים בן רגע, לבדוק את יעילות הדיוור בזמן אמת ולקבל דוחות מפורטים עם מידע לגבי מי פתח את המיילים וכמה הגיבו אליהם ואיך.

כמו מערכת שליחת הודעות SMS של עופריקס, גם מערכת דיוור המיילים הנה פשוטה וידידותית למשתמש ואינה מצריכה ידע טכני קודם או ידע בעיצוב ותכנות. כמו כן, מערכת הדיוור של עופריקס אינה מצריכה התקנה על המחשב שלכם, וניתן להשתמש בה בקלות דרך כל מחשב בביתכם או בעסק שלכם, באמצעות שם משתמש וסיסמה.

מערכת חדשנית מתקדמת להפצת מיילים

המערכת שלנו מספקת פתרון טכנולוגי אמין ומאפשרת לכם ליצור אי-מיילים קצרים או ניוזלטרים שיווקיים אטרקטיביים מעוצבים וממותגים בקלות ובמהירות, שייחדו אתכם משאר המתחרים בשוק וישפרו את תגובות לקוחותיכם. באפשרותכם לבחור ממגוון העיצובים המרהיבים והתבניות המדהימות של המיילים המוצעים לנוחותכם במערכת, ותוך דקות ספורות לעדכן ולהתאים אותם לצרכי העסק שלכם, מבלי שתצטרכו להשקיע בעצמכם בעיצוב תבניות.

על מנת להגדיל את אפקטיביות הדיוור שלכם, מערכת הדיוור האלקטרוני המתקדמת שלנו גם בודקת כל מייל שלכם לפני שליחת ההודעות, ומוודאת את העבירות של המיילים כך שלא ייחסמו או יגיעו לתיבת הזבל או הספאם של הנמענים. מערכת הדיוור של עופריקס מספקת לכם שיעורי עבירות גבוהים ביותר של הדיוור האלקטרוני שלכם, ומבטיחה שהלקוחות שלכם יקבלו את הודעותיכם באופן אמין ובמועד.

לאחר שהשקעתם בתוכן ובעיצוב של הדיוור באי-מיילים, תוכלו גם לדעת בפירוט מה קרה לאחר שלחצתם על הכפתור "שלח", ולקבל מגוון דוחות סטטיסטיים מפורטים על תוצאות הדיוור והנתונים של ביצועי הקמפיין באופן מדוייק, כגון מספר הלחיצות על הקישורים שבתוך המייל, או כמה פעמים נפתח המייל.

המערכת כוללת כלים מגוונים חדשניים וממשק משתמש ידידותי לבניית קבוצות נמענים ממוקדות ורשימות תפוצה. באפשרותכם גם לצפות בזמן אמת בסטטיסטיקות ודוחות של רשימות התפוצה שלכם ועל הלקוחות המסירים עצמם מרשימת התפוצה.

באפשרותכם להכין קמפיין מבעוד מועד, ולשלוח אותו אוטומטית ללקוחותיכם בתאריך ובשעה שהגדרתם מראש.

דיוור אלקטרוני להגדלת המכירות שלכם

דיוור אלקטרוני להגדלת המכירות שלכם

במערכת הדיוור שלנו הטמענו את כל מה שאתם צריכים כדי להגדיל במהירות ובקלות את המכירות שלכם ולחזק את המיתוג של העסק שלכם, לבצע דיוור של ניוזלטרים מעוצבים, מודעות ממותגות, מבצעים מפולחים, הודעות אישיות ללקוחות חדשים או ללקוחות החוגגים יומולדת, ועוד.

באמצעות המערכת החדשנית שלנו באפשרותכם לבצע בפשטות ובמהירות שליחת מייל לרשימות תפוצה גדולות של אלפי נמענים בו זמנית, ולבדוק בקלות את האפקטיביות של המיילים – מה עובד ומה לא, באיזה לקוחות עדיף להשקיע, מה הלקוחות מעדיפים, וכו'.

מערכת דיוור עופריקס – יחס אישי לכל לקוח

המערכת מאפשרת לכם התאמת המיילים ללקוחותיכם באופן אישי, למשל על ידי שליחת דואר שיווק לכתובות מייל של הלקוחות שלכם עם שדות אישיים בכל מקום בגוף ההודעה או הניוזלטר או בכותרת שלו, כגון שם פרטי, שם משפחה, כתובת, תאריך יום ההולדת של הלקוח, וכד'.

תוכלו גם לתזמן את ההודעות שלכם באופן אוטומטי ללקוחות לפי בחירתכם מתוך רשימת תפוצה שלכם, כך שהדיוור יבוצע באופן מתוזמן בתאריך יום ההולדת או יום הנישואין של הלקוחות, למועד סמוך לאחר הצטרפותם למועדון הלקוחות שלכם, למועד מסויים בו אתם משיקים מבצע חדש אצלכם בעסק, או לשלוח תזכורות ללקוחותיכם במועדים לבחירתכם.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ופירוט מחירים? רוצים לפתוח חשבון ולהתחיל לדוור מיילים? פנו אלינו בטלפון 077-4340855