מערכת דיוור אלקטרוני

Home - מערכת דיוור אלקטרוני

מערכת דיוור מיילים

עופריקס – מערכת דיוור מיילים

עופריקס – מערכת דיוור מיילים

רוצים להגיע במהירות ובקלות ללקוחות שלכם, לחזק את הקשר עימם, לעדכן אותם במבצעים, אירועים וחדשות מהעסק שלכם, או לשלוח להם קופון ליום הולדתם? מעוניינים להקים מועדון לקוחות ולשמור על קשר צמוד איתם באופן מתקדם, פשוט ויעיל?

חברת עופריקס תקשורת, המספקת מערכת שליחת הודעות SMS מהמחשב, משיקה עכשיו מערכת חדשה לדיוור מיילים (או ניוזלטרים), הכוללת מגוון תכונות חדשניות שנועדו לאפשר לכם ליצור, לדוור ולנהל באופן פשוט ויעיל קמפיינים אפקטיביים בדואר אלקטרוני, לשלוח אלפי מיילים תוך דקות, לנתח נתונים ולנהל את מועדון הלקוחות שלכם בחוכמה.

מערכת הדיוור של עופריקס תאפשר לכם שליחת הודעות לרשימת תפוצה גדולה, באופן מהיר ופשוט, לנהל באופן עצמאי וקל את רשימות התפוצה שלכם ואת מועדון הלקוחות שלכם, להוסיף ולהסיר נרשמים בן רגע, לבדוק את יעילות הדיוור בזמן אמת ולקבל דוחות מפורטים עם מידע לגבי מי פתח את המיילים וכמה הגיבו אליהם ואיך.

כמו מערכת שליחת הודעות SMS של עופריקס, גם מערכת דיוור המיילים הנה פשוטה וידידותית למשתמש ואינה מצריכה ידע טכני קודם או ידע בעיצוב ותכנות. כמו כן, מערכת הדיוור של עופריקס אינה מצריכה התקנה על המחשב שלכם, וניתן להשתמש בה בקלות דרך כל מחשב בביתכם או בעסק שלכם, באמצעות שם משתמש וסיסמה.

מערכת חדשנית מתקדמת להפצת מיילים

המערכת שלנו מספקת פתרון טכנולוגי אמין ומאפשרת לכם ליצור אי-מיילים קצרים או ניוזלטרים שיווקיים אטרקטיביים מעוצבים וממותגים בקלות ובמהירות, שייחדו אתכם משאר המתחרים בשוק וישפרו את תגובות לקוחותיכם. באפשרותכם לבחור ממגוון העיצובים המרהיבים והתבניות המדהימות של המיילים המוצעים לנוחותכם במערכת, ותוך דקות ספורות לעדכן ולהתאים אותם לצרכי העסק שלכם, מבלי שתצטרכו להשקיע בעצמכם בעיצוב תבניות.

על מנת להגדיל את אפקטיביות הדיוור שלכם, מערכת הדיוור האלקטרוני המתקדמת שלנו גם בודקת כל מייל שלכם לפני שליחת ההודעות, ומוודאת את העבירות של המיילים כך שלא ייחסמו או יגיעו לתיבת הזבל או הספאם של הנמענים. מערכת הדיוור של עופריקס מספקת לכם שיעורי עבירות גבוהים ביותר של הדיוור האלקטרוני שלכם, ומבטיחה שהלקוחות שלכם יקבלו את הודעותיכם באופן אמין ובמועד.

לאחר שהשקעתם בתוכן ובעיצוב של הדיוור באי-מיילים, תוכלו גם לדעת בפירוט מה קרה לאחר שלחצתם על הכפתור "שלח", ולקבל מגוון דוחות סטטיסטיים מפורטים על תוצאות הדיוור והנתונים של ביצועי הקמפיין באופן מדוייק, כגון מספר הלחיצות על הקישורים שבתוך המייל, או כמה פעמים נפתח המייל.

המערכת כוללת כלים מגוונים חדשניים וממשק משתמש ידידותי לבניית קבוצות נמענים ממוקדות ורשימות תפוצה. באפשרותכם גם לצפות בזמן אמת בסטטיסטיקות ודוחות של רשימות התפוצה שלכם ועל הלקוחות המסירים עצמם מרשימת התפוצה.

באפשרותכם להכין קמפיין מבעוד מועד, ולשלוח אותו אוטומטית ללקוחותיכם בתאריך ובשעה שהגדרתם מראש.

דיוור אלקטרוני להגדלת המכירות שלכם

דיוור אלקטרוני להגדלת המכירות שלכם

במערכת הדיוור שלנו הטמענו את כל מה שאתם צריכים כדי להגדיל במהירות ובקלות את המכירות שלכם ולחזק את המיתוג של העסק שלכם, לבצע דיוור של ניוזלטרים מעוצבים, מודעות ממותגות, מבצעים מפולחים, הודעות אישיות ללקוחות חדשים או ללקוחות החוגגים יומולדת, ועוד.

באמצעות המערכת החדשנית שלנו באפשרותכם לבצע בפשטות ובמהירות שליחת מייל לרשימות תפוצה גדולות של אלפי נמענים בו זמנית, ולבדוק בקלות את האפקטיביות של המיילים – מה עובד ומה לא, באיזה לקוחות עדיף להשקיע, מה הלקוחות מעדיפים, וכו'.

מערכת דיוור עופריקס – יחס אישי לכל לקוח

המערכת מאפשרת לכם התאמת המיילים ללקוחותיכם באופן אישי, למשל על ידי שליחת דואר שיווק לכתובות מייל של הלקוחות שלכם עם שדות אישיים בכל מקום בגוף ההודעה או הניוזלטר או בכותרת שלו, כגון שם פרטי, שם משפחה, כתובת, תאריך יום ההולדת של הלקוח, וכד'.

תוכלו גם לתזמן את ההודעות שלכם באופן אוטומטי ללקוחות לפי בחירתכם מתוך רשימת תפוצה שלכם, כך שהדיוור יבוצע באופן מתוזמן בתאריך יום ההולדת או יום הנישואין של הלקוחות, למועד סמוך לאחר הצטרפותם למועדון הלקוחות שלכם, למועד מסויים בו אתם משיקים מבצע חדש אצלכם בעסק, או לשלוח תזכורות ללקוחותיכם במועדים לבחירתכם.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ופירוט מחירים? רוצים לפתוח חשבון ולהתחיל לדוור מיילים? פנו אלינו בטלפון 077-4340855 או למייל info@ofrix.co.il.

עופריקס פתרונות מתקדמים לעסקים

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת

Donec sed odio dui. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.


  Email Newsletters

  Keep me up to date with content, updates, and offers from Dana

  15,342,216

  TOTAL JOBS POSTED

  2,342,233

  COMMUNITY MEMBERS

  אינדקס טלפונים חשובים

  ספר הטלפונים שלך ברשת
  רוצה למצוא את הטלפון של הוט שירות לקוחות? אולי אתה זקוק למספר הטלפון של סלקום? ייתכן שאתה רוצה לעשות חיפוש מספר טלפון לפי שם וכתובת או ההפך – חיפוש לפי טלפון? בקיצור – אתה זקוק לספר טלפון.

  IVR – פתרונות אינטראקטיביים

  אתם עסוקים כל היום בשיווק העסק שלכם במיליון דרכים ומצפים לתגובה… ובעצם מצפים ל… טלפון! לשיחת טלפון שתגיע ותאפשר לכם להציע את מרכולתכם. בין היתר אתם גם רוצים להגיע ללקוחות חדשים… וגם כאן.. בטלפון!

  בניית אתר סלולרי

  בארץ ובעולם כולו הגלישה באינטרנט באמצעות הסלולר הולכת וגדלה, עם חדירתם של מכשירים חכמים – סמארטפונים, בעלי דפדפני גלישה מותאמי סלולר ומכשירים בעלי מסכים גדולים, תופס האינטרנט הסלולרי תאוצה הגדלה מיום ליום והחשיפה לאתרים דרך הסלולר מגיעה לעשרות אחוזים.

  שליחת SMS

  רוצים להגדיל מכירות? מעוניינים לגרום ללקוחות קיימים לבצע רכישות חדשות? יוצאים במבצעים חדשים ומעוניינים לשתף בהם את קהל הלקוחות שלכם? יש לנו בשבילכם שירות נוח, פשוט, ידידותי וזול!

  SMS נכנס

  הודעות נכנסות – סמס נכנס לגיוס לקוחות
  שירות הודעות נכנסות לחיזוק הקשר עם הלקוח! שירות ההודעות הנכנסות או שירות SMS נכנס, מאפשר לכל בית עסק לחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים ולגייס בקלות רבה לקוחות חדשים.

  מספר מוביל לעסקים

  חברת עופריקס שמחה להציג בפניך מוצר חדש בשוק התקשורת הישראלית: מספר מוביל לעסקים המספר שייצר לכם הכנסה מהשיחות הנכנסות!
  איך זה עובד? לעסק שלך יש מספר גבוה של מתקשרים? מעל 50 שיחות ביום? בוא תעשה מזה כסף!