לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

הבלוג שלנו


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/?ids=https://ofrix.co.il/הבלוג-שלנו/item/28-דיוור-ניוזלטרים): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/ofrixco/public_html/.ofrixjoom/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 714

דיוור ניוזלטרים

שליחת ניוזלטרים newsletter או מיילים שיווקיים ללקוחות הוא כלי שיווקי החיוני לכל עסק. אבל איך תוכלו לגרום למייל שלכם לבלוט לעיני הלקוח בתיבת הדוא"ל שלו?

על מנת להגביר את האפקטיביות של הדיוור האלקטרוני שלכם, באפשרותכם להפוך את הדיוור שלכם בקלות ובפשטות לדיוור אישי באמצעות הוספת טקסט אישי או טקסט מותאם אישית לכל נמען בגוף ההודעה או בכותרת שלה.

כך, למשל, ניתן לשלב את שם הלקוח הנמען בתוך הדיוור עצמו, בכותרת או בגוף ההודעה ("שלום רחל...." או "רחל, בואי אלינו לחנות ותוכלי לקבל היום מתנה ליום הולדתך"). הנסיון הרב שלנו מלמד שדיוור מסוג זה עם טקסט אישי מביא לאחוזי פתיחה גבוהים יותר ושיעורי הקלקה גבוהים יותר.

בנוסף, תוכלו להשתמש בקלות בדיוור ניוזלטר לא רק כדי לפנות ללקוחותיכם הנאמנים אלא גם כדי להגדיל במהירות את רשימות התפוצה של העסק שלכם ולהגביר את רישום הלידים החדשים אצלכם.

יתרון נוסף של קמפיין המופץ בדואר אלקטרוני בשונה מקמפיינים אחרים הוא היכולת שלכם למדוד את התוצאות שלו ולהפיק מכך לקחים ומסקנות. לאחר שליחה של קמפיין במיילים, באפשרותכם לדעת מי פתח את הדיוור, מי הקליק על הלינקים שבו, מי ביקש להסיר עצמו מרשימות התפוצה, ועוד. מידע זה כח: עם הנתונים שאספתם מתוצאות הקמפיין באפשרותכם לדעת באילו לקוחות כדאי למקד את מאמצי השיווק שלכם (לקוחות שפתחו את הדיוור או הקליקו על הקישורים). 

בשונה מאמצעי פרסום אחרים, הנמענים יכולים לפתוח את הדיוור שלכם בזמן הנוח והמתאים להם ביותר, ולכן המיילים השיווקיים נתפסים כפחות טורדניים ויותר יעילים. כמו כן, לקוחות שמקבלים את המיילים השיווקיים יכולים ליהנות מהיותם מדיה אינטראקטיבית יעילה יותר:  לקוחותיכם יכולים להשיב מיידית, להשאיר פרטים או לקבל מידע נוסף, ובאפשרותכם לחזור אליהם בזמן אמת עם המידע וההבהרות הנדרשים בזמן אמת.

בניגוד לדיוור קמפיינים בשיטות הישנות, כשאתם מדוורים ניוזלטר אלקטרוני, אתם חוסכים עלויות רבות הכרוכות בהדפסה והפקה של הפרסום שלכם, שליחתו בדואר והפצתו. מייל שיווקי מאפשר לכם לפרסם ולהפיץ את הקמפיין או המסר באופן מיידי ולשלוח מסרים שיווקיים ללקוחותיכם באופן פשוט, זול ומהיר.

דיוור אלקטרוני הוכח ככלי אפקטיבי ביותר להגדלת מכירות – באפשרותכם לשלוח ללקוחותיכם במייל קופונים, שוברים, מידע על המוצרים שלכם או על מבצעים וחדשות מהעסק שלכם, או פשוט לשלוח אותם לאתר הבית שלכם או לדף הפייסבוק של העסק. 

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: