לייעוץ חינם התקשרו:
077-4340855

מוצרים של עופריקס

אינדקס טלפונים חשובים

ספר הטלפונים שלך ברשת.
אינדקס טלפונים חשובים

רוצה למצוא את הטלפון של הוט שירות לקוחות?
אולי אתה זקוק למספר הטלפון של סלקום?
ייתכן שאתה רוצה לעשות חיפוש מספר טלפון לפי שם וכתובת או ההפך – חיפוש לפי טלפון?

בקיצור – אתה זקוק לספר טלפון.

המאגר שלנו כולל כל מספר טלפון שאתה מחפש ולא יודע בדיוק איפה למצוא והוא נגיש לך לגמריי – בלחיצת מקש תמצא את מספר הטלפון הרלוונטי ולא תצטרך לבזבז זמן על חיפושים עקרים במנועי החיפוש ובאתרי החברות.

כיום כמעט כל אחד ואחת מאיתנו מבצע חיפוש מספר טלפון באינטרנט, חיפוש מספר טלפון של שירות לקוחות של חברה גדולה כמו ישראכרט, הוט, סלקום או יס, מספר טלפון של משרד הרשוי או הטלפון של משרד הפנים, איתור מספרי טלפון של מסעדות טובות או כל דבר אחר, וזה בגלל שרובנו כבר יודעים שהאינטרנט הנו הדרך היעילה והמהירה ביותר למצוא את מבוקשנו בכל תחום ובכלל זה גם בכל הנוגע לאיתור מס טלפון.

מעתה חסכנו לך זמן יקר של חיפוש של מספר הטלפון של שירות הלקוחות של החברה או הגוף שחיפשת, וריכזנו את כל המספרים החשובים באמת תחת קורת גג אחת.

באפשרותך למצוא אצלנו בקלות מספרי טלפון של כל הבנקים בישראל, שירות לקוחות של חברות הסלולר והכבלים, חברות האשראי, רשויות כמו דואר ישראל והמוסד לביטוח לאומי, העיריות הגדולות, ועוד.

כדי להקל עליך את הנסיעה בתחבורה הציבורית, באפשרותך למצוא אצלנו באתר את מספרי הטלפון של רכבת ישראל, חברות אגד, דן, הרכבת הקלה, ועוד, ולברר את כל המידע הנחוץ לגבי קווים, לוחות זמנים ותעריפים.

רוצה לצאת לקניות? תוכל למצוא אצלנו באתר http://theindex.co.il את מספרי הטלפון של רשתות הביגוד וההנעלה המובילות בארץ, רשתות עשה זאת בעצמך כמו איקאה והום סנטר, חנויות מוצרי חשמל, מוקדי שירות לקוחות של אתרי קופונים, ארגוני הטבות כמו חבר וטוב, ועוד.

זקוק לשירות רפואי? ריכזנו עבורך באתר את מספרי הטלפון של כל קופות החולים בארץ וכן בתי החולים הראשיים. רעב ומעוניין להזמין משלוח של ארוחה הביתה או למשרד? ריכזנו עבורך כאן http://theindex.co.il את מספרי הטלפון של הרשתות הגדולות של סושי, המבורגרים, פיצה ועוד.

מאמרים נוספים מבית עופריקס פתרונות תקשורת לעסקים: IVR פתרונות אינטראקטיביים »

צור קשר

...

להצטרף לרשימת הדיוור של חברת עופריקס:

דוא"ל:
שם פרטי: